FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adaptor FC simplex singlemode

 0,50 excl. BTW

Adaptor FC simplex singlemode

  

Adaptor FC simplex singlemode

Gewicht 0,1 kg
Afmetingen

3 x 1 cm

Artikelnummer: D02302 Categorie: Tags: , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?