FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adaptor LC duplex singlemode

 8,06 excl. BTW

Adaptor LC duplex singlemode

  

Adaptor LC duplex singlemode

Gewicht 0.01 kg
Afmetingen

3 x 1,5 cm

Artikelnummer: D02351 Categorie: Tags: , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in je winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?