FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adaptor SC duplex multimode kunststof

 6,22 excl. BTW

Adaptor SC duplex multimode kunststof

  

Adaptor SC duplex multimode kunststof

Gewicht 0.01 kg
Afmetingen

3,5 x 3 cm

Artikelnummer: D0225000010 Categorie: Tags: , , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in je winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?