FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adaptor SC simplex singlemode kunststof met flens

 0,50 excl. BTW

Adaptor SC simplex singlemode kunststof met flens

  

Adaptor SC simplex singlemode kunststof met flens

Gewicht 0,01 kg
Afmetingen

3,7 x 2 cm

Artikelnummer: D02308 Categorie: Tags: , , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?