FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adapter LC duplex multimode aqua ub

 5,67 excl. BTW

Adapter LC duplex multimode aqua ub – In onze webshop kunt u verschillende soorten adapters bestellen, zit er niet bij wat u zoekt? Neem dan even contact met ons op! Mail naar info@glasvezel.nl

  

Adaptor LC duplex multimode aqua ub

Gewicht 0,01 kg
Afmetingen

1,2 x 2,5 cm

Artikelnummer: D0225100015 Categorie├źn: , Tag:
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?