FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adapter SC duplex multimode metaal

 4,96 excl. BTW

Adapter SC duplex multimode metaal – In onze webshop kunt u verschillende soorten adapters bestellen, zit er niet bij wat u zoekt? Neem dan even contact met ons op! Mail naar info@glasvezel.nl

  

Adaptor SC duplex multimode metaal

Gewicht 0,01 kg
Afmetingen

3,4 x 0,9 cm

Artikelnummer: D02250 Categorie├źn: , Tag:
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?