FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adaptor SC simplex OM1 /2 beige multimode

 0,50 excl. BTW

Adaptor SC simplex OM1 /2 beige multimode – In onze webshop kunt u verschillende soorten adapters bestellen, zit er niet bij wat u zoekt? Neem dan even contact met ons op! Mail naar info@glasvezel.nl

  

Adaptor SC simplex OM1 /2 beige multimode

Gewicht 0,01 kg
Afmetingen

4,2 x 0,9 cm

Artikelnummer: D02311 Categorie├źn: , Tag:
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?