FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Patchkabel Duplex ST-SC OM1 2.0mm

 12,50 22,00 excl. BTW

Patchkabel Duplex ST-SC OM1 2.0mm – Een patchkabel wordt gebruikt voor doorpatchen en het aansluiten van actieve apparatuur op een glasvezelnetwerk.

Wissen
  

Patchkabel Duplex ST-SC OM1 2.0mm

Gewicht 0,1 kg
Afmetingen

0,5 meter

Artikelnummer: DPD0212G005 Categorie├źn: , Tags: , , , , , , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?