FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Patchkabel Duplex SC-APC OS2 2.0mm

 52,82 58,82 excl. BTW

Patchkabel Duplex SC-APC OS2 2.0mm – Een patchkabel wordt gebruikt voor doorpatchen en het aansluiten van actieve apparatuur op een glasvezelnetwerk.

Wissen
  

Patchkabel Duplex SC-APC OS2 2.0mm

Gewicht 0,1 kg
Afmetingen

10 meter, 2 meter, 6 meter

Artikelnummer: DPD5442Y100 Categorie├źn: , Tags: , , , , , , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?