FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Pigtail LC/UPC OS2 G652D 9/125 900u 2mtr

 12,30 excl. BTW

Pigtail LC/UPC OS2 G652D 9/125 900u 2mtr

  

Pigtail LC/UPC OS2 G652D 9/125 900u 2mtr

Gewicht 0.1 kg
Afmetingen

2 meter

Artikelnummer: D0211000160 Categorie├źn: , Tags: , , , , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in je winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?