FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Pigtail ST/UPC OS2 G652D 9/125 900u 2mtr

 10,47 excl. BTW

Pigtail ST/UPC OS2 G652D 9/125 900u 2mtr. Pigtails uitgevoerd met ST/UPC connectoren.

  

Pigtail ST/UPC OS2 G652D 9/125 900u 2mtr

Gewicht 0,1 kg
Afmetingen

2 meter

Artikelnummer: D0211000150 Categorie├źn: , Tags: , , , , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?