FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Lijmconnector SC/APC singlemode

 5,83 excl. BTW

Lijmconnector SC/APC singlemode, exclusief krimpbus en boot – In onze webshop kunt u verschillende soorten connectoren bestellen, zit er niet bij wat u zoekt? Neem dan even contact met ons op! Mail naar info@glasvezel.nl

  

Lijmconnector SC/APC singlemode

Gewicht 0,01 kg
Afmetingen

31 x 0,5 mm

Artikelnummer: D02452 Categorie├źn: , Tags: , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?