FOCKERT GLASVEZELTECHNIEK: TOONAANGEVEND IN GLASVEZEL | LEVERING | ONTWERP | INSTALLATIE

Adaptor LC duplex multimode

 5,67 excl. BTW

Adaptor LC duplex multimode beige

  

Adaptor LC duplex multimode beige

Gewicht 0,01 kg
Afmetingen

3,5 x 2 cm

Artikelnummer: D02251 Categorie: Tags: , , ,
Bijwerken…
  • Geen producten in de winkelwagen.
Chat openen
Heeft u hulp nodig?
Hoe kunnen we u helpen?